Вітаємо першунів Крайового Вишкільного Табору!

Крайовий Вишкільний Табір – це юнацький табір, який проходять юнаки та юначки з усієї України, що прагнуть отримати ступінь скоба/вірлиці – найвищого ступеня в Пласті.

Пластуни зі станиці (осередку) Київ стали цьогорічними першунами (лідерами) табору Крайовий Вишкільний Табір! Таку традицію в станиці тримаємо вже 3 рік поспіль!

Посвідку ч. 1 отримав Денис Чопань Денис є вихованцем київського хлопчачого куреня ч. 75 ім. Героїв Бою під Крутами 75 Пластовий курінь ім.Героїв бою під Крутами.

Денис Чопань, першун (посвідка ч. 1) Крайового Вишкільного Табору

Посвідку ч. 2 отримав В’ячеслав Горбач – вихованець київського куреня ч. 97 ім. Максима Кривоноса

В’ячеслав Горбач, учасник Крайового Вишкільного Табору (посвідка ч. 2)

Щиро бажаємо хлопцям наснаги у нових висотах! І звісно – чекаємо у лавах скобів та вірлиць всіх сімох учасників цьогорічного КВТ від станиці Київ! До нових висот!

Київська команда: учасники табору від станиці Київ та пластуни волонтери з команди організаторів. Зліва направо: Денис Чопань, Іван Федько, Богдан Гультай (Лелека), В’ячеслав Горбач, Гафія Нагірняк, Руслана Филимонова, Оксана Борщ, Марія Ковальчук, Софія Сивак

А також – дякуємо нашим старшим пластунам-волонтерам, Бодик Гультай , Оксана Борщ за виконання ділянок бунчужного (координатора) та керманича виховної програми у команді проводу табору! Слава! Слава! Слава!

фото — Крайовий Вишкільний Табір