Вступити до Пласту

Головна cторінка » Вступити до Пласту

Вітаємо Вас із рішенням приєднатися до найбільшої і найстаршої скаутської організації в Україні!

На жаль, через брак виховників ми вимушені змінити порядок зголошення до нашого осередку для виховних уладів (дітей та юнацтва від 2 до 17 років). 

З 1 січня 2023 р. зголошення до виховних уладів відбувається централізовано двічі на рік: орієнтовно у січні-лютому та серпні-вересні. Набір здійснюється виключно на вільні місця у виховних частинах, без списків очікування та черги. У виняткових випадках окремі виховні частини можуть проводити донабір невеликої кількості дітей поза зазначеними термінами з метою забезпечення неперервності та цілісності виховного процесу. Проте, наголошуємо, що така ситуація є винятковою.

Зголошення для 18+ років залишається відкритим

 Інформація про вільні місця та централізоване зголошення буде публікуватися на сторінці Київського Пласту у фейсбуці.

А поки ви очікуєте на відкриття чергового зголошення пропонуємо вам ознайомитись зі статтею “Пласт: 12 причин записати дитину у Пласт” https://osvitoria.media/opinions/12-prychyn-zapysty-dytynu-u-plast/ та пройти онлайн курс на ВУМі “Пласт – український скаутинг. Відкрий свою суперсилу” https://vumonline.ua/course/plast-ukrainian-scouting-open-your-superpower/ і ознайомитись з пластовими Уладами (групи пластунів за віком). Адже до Пласту можна належати від 2–річного віку і до кінця життя. 

Улад Пластових Пташат (УПП) — 2–6 років; 

Пластова малеча – пташата пластуни та пластунки, які завжди пластують разом батьками. Батьки присутні на усіх пластових сходинах, прогулянках, екскурсіях і беруть активну участь у програмі разом з дітьми та спільно проживають “чар пластування”. Влітку пташата злітаються на Пташачий Пластовий Табір також разом з батьками! 

Улад Пластунів Новаків та Пластунок Новачок (УПН) — 6–11 років;

Новаки та новачки, як справжні скаути самовдосконалюють себе здобуваючи пластові ступені. На заняттях діти здобувають знання в ігровій формі, вчаться допомагати іншим та бути доброзичливим, пізнають себе та навколишній світ, самоорганізовуються, вчаться працювати в команді. Новацтво – це ваша можливість змалку навчити дитину бути порядним, хорошим і свідомим громадянином України!

Улад Пластунів Юнаків та Пластунок Юначок (УПЮ) — 11–18 років;

Час юнацтва – це перші серйозні мандрівки, перші табори у наметах, перші крайові табори, безліч нових друзів з інших станиць та повне занурення у справжнє доросле пластування. До 18 років пластун/ка складає програму УПЮ до якої входять 3 проби за практичними і теоретичними завданнями. Кожна проба – це глобальне підвищення скілів та отримання нового ступеню в Пласті.

Улад Старших Пластунів (УСП) — 18–35 років та Улад Пластунів Сеніорів (УПС) – понад 35 років.

Після 18 років члени Пласту стають здійснюють свою працю в організації на волонтерських засадах як виховники, адміністратори чи інструктори, залучаються у суспільні проекти та безліч пластових активностей. Паралельно, старшопластуни та сеніори мають власні курені, їздять на табори, впроваджують та займаються заходами на рівні станиць та краю і розвивають пластовий рух та Україну!

Маєте питання?

Шукайте відповіді у розділі “Найпоширеніші запитання”

Зв'язатися

Руслана Филимонова

кураторка нових членів Пласту в Києві