Вступити до Пласту

Головна cторінка » Вступити до Пласту
Згідно з рішенням Станичної Пластової Старшини тимчасово припиняється прийом анкет вступу для новацтва (6-10 років) та юнацтва (11-17 років)

На жаль, ми змушені тимчасово закрити зголошення до Пласту для новацтва та юнацтва через велику кількість охочих доєднатися до організації та брак виховників. 

Зголошення для старшопластунів (18+ років) та виховників залишається відкритим.

Інормація про вільні місця та зголошення буде публікуватися на сторінках Київського Пласту у фейсбуці

Вітаємо Вас із рішенням приєднатися до найбільшої скаутської організації в Україні!

До Пласту можна належати від 2–річного віку до кінця життя. За віком пластуни належать до таких груп, які ми називаємо Уладами:

Улад Пластових Пташат (УПП) — 2–6 років; 

Малеча пластуни та пластунки, які завжди знаходяться разом батьками. На всіх пластових таборах, прогулянках, екскурсіях – батьки беруть участь у програмі разом з дітьми і спільно проживають “чар пластування”. Влітку пташата злітаються на Пташачий Пластовий Табір! Набір до УПП у Києві проводиться двічі на рік – восени і взимку. 

Улад Пластунів Новаків та Пластунок Новачок (УПН) — 6–11 років;

Новаки та новачки, як справжні скаути самовдосконалюють себе здобуваючи пластові ступені. На заняттях діти здобувають знання в ігровій формі, вчаться допомагати іншим та бути доброзичливим, пізнають себе та навколишній світ, самоорганізовуються, вчаться працювати в команді. Новацтво – це ваша можливість змалку навчити дитину бути порядним, хорошим і свідомим громадянином України!

Улад Пластунів Юнаків та Пластунок Юначок (УПЮ) — 11–18 років;

Час юнацтва – це перші серйозні мандрівки, перші табори у наметах, перші крайові табори, безліч нових друзів з інших станиць та повне занурення у справжнє доросле пластування. До 18 років пластун/ка складає програму УПЮ до якої входять 3 проби за практичними і теоретичними завданнями. Кожна проба – це глобальне підвищення скілів та отримання нового ступеню в Пласті.

Улад Старших Пластунів (УСП) — 18–35 років та Улад Пластунів Сенійорів (УПС) – понад 35 років.

Після 18 років члени Пласту стають пластовими волонтерами – виховниками, адміністраторами чи інструкторами, залучаються в суспільні проекти та безліч пластових активностей. Паралельно, старшопластуни та сеніори мають власні курені, їздять на табори, впроваджують та займаються заходами на рівні станиць та краю і розвивають пластовий рух та Україну!

Маєте питання?

Шукайте відповіді у розділі “Найпоширеніші запитання”

Зв'язатися

Софія Земляна,

кураторка нових членів Пласту в Києві