Сьогодні Пласту — 109! І тут — кожен та кожна має в серці те, що не згорає

Київський Пласт вітає пластунів в Україні та світі з Днем Першої Пластової Присяги!

Горіть пластуванням! Мандруйте, набирайтесь досвіду, творіть пластову спільноту!
Будьте гідними пташатами, новаками та новачками, юнаками та юначками, старшопластунами та сеніорами — виховниками, адміністраторами, інструкторами.
Плекайте в собі пластовий дух та цінності та пишайтесь своєю присягою! Або ж — гартуйте тіло та дух на шляху до неї!

Вже другий рік поспіль ми святкуємо День Присяги онлайн і це дає нам можливість об’єднати усі кордони. Уявіть — цього року з нами святкували 6 країн та 28 осередків по Україні! Хедлайнером та координатором трансляції був Київський пласт, який представив урочисті привітання від осередків, програму пташат та вечірню Ватру! До трансляції приєдналось понад 10 тисяч глядачів. Щиро дякуємо усім причетним організаторам, співорганізаторам та глядачам!

Ми дуже пишаємось, що коменданткою цьогорічного онлайн-марафону стала наша Анна Бондаренко і зібрала зіркову команду, яка зробила це ДППП затишним та цікавим.
“Для мене це був перший досвід станичного заходу саме в Києві – чесно, ми пишаємось собою. Дуже зарядив захід і команду і людей, ми з командою дуже спрацювались. Вдячні кожному, хто знайшов час і не поцурався онлайну – взяв, прийшов і кайфанув”, — додає Аня.

А ще — в захваті презентуємо привітання з Днем Присяги від Київського Пласту, яке створив провід ДППП разом з Анною Бондаренко та Володимиром Юрченком. У ньому об’єднались усі улади станиці Київ, наші друзі та подруги – ви. Щиро радіємо, що творимо цю історію разом!

Сьогодні закликаємо розповідати свої історії про складання Присяги, або ДППП на своїх сторінках з тегом #згадуюприсягу та #спогадиДППП – чекаємо ваших спогадів, усі вони – частинка історії Пласту.

Сильно! Красно! Обережно! Бистро! І поруч – попри все!⚜

Сюжет про День Першої Пластової Присяги у ЗМІ