Наказ СПС щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 під час пластових заходів

Керівництво осередку Пласту в Києві на підставі Рішення Крайової Пластової Ради щодо запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 від 28 травня 2020 та у зв’язку із погіршенням ситуації із захворюваністю на коронавірус та впровадженням у м. Київ з 20 березня до 9 квітня суворих карантинних обмежень (локдауну) ухвалює таке рішення:

1) В період з 20 березня по 9 квітня станиця Київ не проводитиме станичних заходів, окрім формату онлайн.

2) Провід станиці дозволяє проведення мандрівок за участі юнаків, старших пластунів та сеньйорів, в яких буде брати участь не більше 15 осіб (з урахуванням вимог передбачених у наказі Станичної пластової старшини Київського пласту щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 під час пластових заходів від 4 червня 2020 року).

3) Інші форми занять, окрім як у форматі онлайн заборонені. Порушення даного рішення є підставою для застосування системи Пластових пересторог та інших заходів, що визначені правильниками та статутом Пласту. Керівництво осередку Пласту в Києві, відповідно до змін ситуації з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, буде повідомляти членів станиці Київ про зміни до цього рішення.