Марафон добрих справ

Пташата Києва організували двотижневий “Марафон добрих справ” до Миколая

Свято Миколая, чи не найулюбленіше і найочікуваніше свято дітлахів, для київських пташат цьогоріч стало особливим, адже найменші пластуни готувались до нього ще з 7 грудня на #МАРАФОНДОБРИХСПРАВ, про який сьогодні і розповімо…

Марафон Добрих Справ – двотижнева акція від Уладу Пташат протягом якої маленькі пташата допомагали Миколаю і турбувалися, щоб свято завітало і у шпиталь до поранених військових, і у пансіонат для літніх людей, і навіть у притулок для собак.

За час чарівного марафону київських пташат:

Марафон добрих справ

Всі учасники упродовж Марафону мали змогу насолоджуватись 5 передсвятковими повчальними історіями за участі вже улюблених героїв – котиків Вогника та Шустрички, які дбайливо створили референтка (очільниця) уладу Пташат Ганна Типусяк та Андрій Типусяк.

Логічним продовженням Марафону стало свято Миколая у 2 форматах: по гніздечках у звичному форматі та онлайн: у форматі телемосту до якого змогли долучитись усі пташачі родини.

А за лаштунками залишилась майже двотижнева підготовка до Марафону та кропітка праця під час Марафону, всіх, хто лише міг доєднатись організаційно.

Навіть маленькі пташатка, допомагали своїм мамам-виховницям із пакуванням подарунків, тати перевтілювались у операторів-монтажерів, працівників експрес доставки, ну а слова вдячності учасників стали зворушливою надихайкою на творення нових див для наших пташат.

Марафон добрий справ

Дякуємо авторці ідеї Марафону – Тетяна Обухова за створення свята, дякуємо всім пташаткам, які долучились і онлайн оздобили першу пташачу спільну ялинку, дякуємо усім впорядницям, які створили свято і надихали пташат, дякуємо усім організаціям, які радо відгукнулись на допомогу та всім батькам, які спільно з пташатками занурились в очікування дива!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *