Посвята курінного прапору куреня ч.90 ім.Анни Всеволодівни

Свій курінний прапор посвятили в минулу неділю Янки – пластовий курінь ч. 90 ім. Анни Всеволодівни. Урочисту церемонію провели в Михайлівському золотоверхому монастирі.

Радість з дівчатами розділили батьки і друзі-пластуни. Для “Янок” – це велика подія, адже щоб отримати прапор вони довго і наполегливо працювали: робили добрі справи, вивчали та засвоювали пластову програму і долучалися до проведення наших заходів.

“У присутності представників Пласту і громадянства даємо тут пластове слово чести, що в нашому пластовому прапорі шануватимемо завжди видимий знак благородної ідеї Пласту і не зневажимо його ніколи ділом, яке свідчило б, що ми забули про важливі для нашого народу і для людства цілі Пласту”, – такими словами пластунки пообіцяли і далі працювати для Пласту та України.

Бажаємо Янкам успіхів і наснаги у пластуванні. СКОБ!

***

Прапор куреня це символ пластової ідеї. Його може мати тільки курінь, який затвердили на крайовому рівні і який одержав порядкове число. Підготовчі курені не можуть мати курінних прапорів, тому користуються тільки знаменами. Купінний прапор використовується під час урочистих чи святкових виступів.