Підсумки передачі Вифлеємського Вогню Миру

Щороку київські пластуни поширюють Вогонь Миру серед різних установ та організацій міста Києва. 

Поширення Вифлеємського вогню — міжнародна щорічна скаутська акція до святкування Різдва Христового. Ідея акції полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа. Так, австрійські скаути беруть Вифлеємський вогонь миру з Вифлеєму і літаком доставляють до Відня. А звідти – передають іншим скаутським осередкам, зокрема і НСОУ “ПЛАСТ”.

Цього року, завдяки нашим пластунам, Вифлеємський Вогонь Миру запалав у Київраді, КМДА, КНП “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва”, Верховній Раді, Кабміні, Мінветеранів, Фонді державного майна України, посольстві Канади в Україні та ще у понад 60 місцях Києва!

Сьогодні цей Вогонь об’єднує не тільки Україну, а й українців всього світу: від донецьких териконів до львівських Карпат, до Австралії, США та Канади. Вогонь любові та добра об’єднує нас у найскладніші часи війни і миру, і нагадує, що єдність є нашою силою, бо саме ця єдність допомогла нам зупинити російську агресію і допомагає рухати і розвивати нашу країну у часи щоденних викликів.

“Цей рік був непростим для всіх українців. Епідеміологічна ситуація залишається досить складною. Але ми отримали цей вогонь і передамо його до лікарень, церков, держустанов. І, звичайно, на схід України, де мир цінують найбільше. Де людям потрібні підтримка і відчуття цього родинного тепла, – сказав з трибуни Київради Анатолій Костенко, голова Київського Пласту, – Також бажаю, щоб цей вогонь напередодні Різдва дарував усім радість. Та був не лише в ваших домівках, а й у ваших серцях».

Дякуємо нашим партнерам, що допомагали у поширенні символу любові і добра серед киян і всіх українців.