Підсумки передачі Вифлеємського Вогню Миру

Щороку київські пластуни поширюють Вогонь Миру серед різних установ та організацій міста Києва. 

Цього року, завдяки нашим пластунам, Вифлеємський Вогонь Миру запалав у Київраді, КМДА, Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України, Верховній Раді, Кабміні, військовій частині Сухопутних військ ЗС України, Представництві Президента України в АР Крим, посольстві Німеччини в Україні та ще у понад 60 місцях Києва!

“Вифлеємський Вогонь миру – це символ тепла, миру та злагоди, душевного спокою, любові до людей і до світу. Це – символ надії, який підтримує нас в цю найтемнішу пору року, знак, що темрява не триватиме вічно і за нею обов’язково настане світло.Також це нагадування нам про те, що на українській землі буде Мир, а наші захисники обов’язково повернуться додому святкувати Різдво в сімейному колі , – говорить Леся Іващенко, голова Київського Пласту, – Також бажаю, щоб цей вогонь напередодні Різдва дарував усім радість. Та був не лише в ваших домівках, а й у ваших серцях».

Сьогодні цей Вогонь об’єднує не тільки Україну, а й українців всього світу: від донецьких териконів до львівських Карпат, до Австралії, США та Канади. Вогонь любові та добра об’єднує нас у найскладніші часи війни і миру, і нагадує, що єдність є нашою силою, бо саме ця єдність допомогла нам зупинити російську агресію і допомагає рухати і розвивати нашу країну у часи щоденних викликів.

Дякуємо нашим партнерам, що допомагали у поширенні символу любові і добра серед киян і всіх українців.

***

Поширення Вифлеємського вогню — міжнародна щорічна скаутська акція до святкування Різдва Христового. Ідея акції полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа. Так, австрійські скаути беруть Вифлеємський вогонь миру з Вифлеєму і літаком доставляють до Відня. А звідти – передають іншим скаутським осередкам, зокрема і НСОУ “ПЛАСТ”.