Конкурс малюнків до відкриття пластового хабу на Виноградарі

Станиця Київ оголошує конкурс новацьких малюнків про Пласт до відкриття першої домівки – Пластового Молодіжного Центру у Києві. Найкращі роботи учасників прикрасять новеньку домівку Київського Пласту, а переможці отримають подарунки від проводу станиці!

Прийом робіт на конкурс та голосування триватиме з 24 травня до 31 травня включно. Оголошення результатів конкурсу та вручення подарунків переможцям відбудеться 1 червня.

Вік учасників
Конкурс розрахований на молодше новацтво від 6 до 8 років та старше новацтво від 9 до 11 років.

Вимоги до малюнків
Тематика робіт має відповідати одній із заявлених тем конкурсу “Що для мене Пласт”, “Таборове літо”, “Добре діло”, вітається оригінальне бачення та образність. Обмежень у техніці виконання немає, формат малюнків – не більше формату А3. До кожної конкурсної роботи просимо докласти коротку інфо-довідку з назвою, інформацією про учасника (ім’я, прізвище, вік, пластовий рій/гніздо, контакти виховника/ці) та коротким описом (концептом) зображення. Після завершення конкурсу малюнки не повертатимуться. Кількість робіт від одного учасника – не обмежена.

Надсилати малюнки запрошуємо:
поштою на адресу м. Київ, вул. Михайлівська 17А, оф.24, 01001 з поміткою “На конкурс малюнків від Київського Пласту”
електронною поштою на адресу [email protected] (лише якісно відскановані малюнки, не фото)
або принести особисто в наш офіс (м. Київ, вул. Михайлівська 17А, оф.24)

Призи конкурсу
Учасників і переможців конкурсу очікують подарунки та цінні призи від станиці Київ.

Відбір конкурсних робіт
За результатами голосування жюрі конкурсу будуть відібрані найкращі роботи, автори яких отримають подарунки від проводу Київського Пласту. Усі роботи конкурсантів будуть опубліковані на сайті Київського Пласту.

Бажаємо натхненного настрою і чекаємо ваших творчих робіт, друзі!