Домівка Київського Пласту на Виноградарі

Ще минулого року в орендованому приміщенні на Виноградарі ми розпочали #станичнебудівництво першої домівки Київського Пласту – Пластового Молодіжного Центру! Сьогодні ділимось реаліями, з якими ми стикнулися на наступних етапах будівництва.

Взявшись за, в усіх сенсах, чистий аркуш – для перевтілення, креативу і найголовніше, для титанічної праці, ми завзято почати роботу – запланували нову вентиляційну систему, провели демонтаж після попередніх орендарів і почали оцінювати майбутню роботу над Хабом. Для точнішого уявлення – лишаємо фото

Підлогу вже залили, поклали плитку, провели вентиляцію, відновили та полакували цегляну стіну, встановили де-не-де світло-панелі, пошпаклювали стіни та підготували їх до фарбування — за це щиро вдячні БУР Київ та пластунам станиці

Але виявилось, що бюджет на загальний ремонт довелось збільшити

Та допомогти мрії Київський Пласт про власну домівку скоріш стати реальною може кожен та кожна!

👉Зробити це – дуже просто! Скануй QR код та вказуй у призначенні “Благодійний внесок на статутну діяльність, на ПластХАБ” Якщо ви маєте змогу та бажання долучитись до спільної справи – це цілком реально, ба більше, наша вдячність буде безмежною!

❤️В знак подяки, нашим благодійникам, меценатам, альтруїстам, які суттєво допоможуть, буде встановлено меморіальні таблички на просторах Хабу Київського Пласту на Виноградарі!