500 кілограмів подарунків до Різдва зібрали пластуни для українських захисників на Сході

Напередодні Різдва пластуни вже втретє провели благодійну акцію #даруй_тепло, метою якої був централізований збір різдвяних передач для українських захисників на Сході.

В результаті 22 грудня представники Київського Пласту відвезли на фронт понад 500 кілограмів смаколиків, листів, малюнків, чаю, кави, цукерок, медівників, ліків, засобів гігієни поробок та дарунків! Листівки та смаколики надходили навіть з інших країн (За це вдячні пластунам з Латвії). Допомагали організаторам збирати передачі з усіх куточків Києва та області депутат КМДА Вадим Сторожук (Вадим Сторожук – Громадська приймальня) та пластун-волонтер Олександр Бондарчук.

“Ця акція неймовірно важлива для нас, адже так багато-багато любові бачиш і маєш змогу створити далеко не щодня. Море любові, з якою були спечені медівники, куплені смаколики і головне, як це все було спаковано. Так пакують лише для тих, кого люблять. Ми щиро вдячні усім, хто допіміг втілити це у життя”, – коментує станична Києва Леся Іващенко.

До участі в акції #даруй_тепло долучились пластуни, волонтери, ветерани, кілька столичних шкіл та університетів, та небайдужі кияни. Подарунків було так багато, що передачі поїхали не в один, а у десять різних підрозділи! Серед них – дитячі поробки, листівки смаколики та домашні вироби.

Ми щиро дякуємо усім учасникам акції за ваше тепло, яке ви дбайливо випекли у медівниках, вималювали в малюнках, виписали в листах, загорнули в коробочки та паперові згортки, щоб подарувати його нашим захисникам! Дякуємо кожній родині та школам за те, що стільки сердець змогли спільно долучитись до великодньої благодійності!

Дякуємо всім ФБ-користувачам за поширення інформації про нашу акцію, дякуємо Вадим Сторожук – Громадська приймальня за поміч в організації та теплий прийом, дякуємо Андрію Лузану та Роману Лозинському за те, що допомогли передати тепло на фронт і звісно – координаторці від Київського Пласту Lesia Ivashchenko. Щиро віримо, що такі акції стануть нашою традицією, адже допомагати іншим даруючи своє тепло та турботу – найприємніша у світі звичка!