Київські пластуни приєднали Зірку України до Сузір’я Європи

logo16 травня у Києві відбулась акція до дня Європи «Зірка України в сузір’ї Європи», до якої долучились пластуни. 

Головна мета акції – показати громаді, що Україна є  повновартісною частиною Європи. До акції зможуть долучитись усі бажаючі та дізнатись про внесок українців в становлення Європи.

Історія розвитку Європи показує, що Україна є її невід’ємною частиною, про це свідчить, як династійні шлюби середньовіччя, так і участь українських діячів культури та мистецтва, політиків та державотворців, підприємців та військових в розвитку та становленні сучасної Європи. Тож з огляду на значний внесок українців, можна сміливо стверджувати, що Зірка України просто мусить горіти в сузір’ї Європи.

Ми вважаємо, що процес інтеграції до Європи є не стільки політичним кроком, як світоглядним, адже він залежить від усвідомлення громадянами себе, як європейської нації, яка повністю поділяє європейські принципи та цінності, і готова їх сповідувати.
{youtube}Gbh7EHKSY_A{/youtube}

Для довідки: День Європи – свято, що відзначається в країнах Європейського Союзу 9 травня, а також офіційно в Україні щорічно у третю суботу травня з 2003 р., День Європи вважається днем народження Євро Союзу.