Як зробити лук

Звичайний лук

У цій статті ви ознайомитеся з тим, як зробити потужний лук. Всі ми в дитинстві стрілили з лука, який робили власними руками. У когось стріли застрягали, а в когось просто відлітали. Це все тому, що потужність цих луків була дуже слабкою, ми могли тільки бавитись ними. Такий лук навряд чи принесе шкоду оточуючим. А зараз ви дізнаєтесь,як зробити лук з дерева. Хочу зазначити, що з таким луком можна буде полювати на маленьких звірів. Отже, розпочнемо.

Як зробити лук в домашніх умовах

Відомо, що не мотузка має розтягуватись, а плече лука повинне пружинити. Відповідно, чим довше буде ліве і праве плече, тим потужнішим буде лук.

Для виготовлення лука підійде не кожне дерево. Найкраще використовувати клен, дуб, ясен, в’яз, ліщину, ялівець або ж березу. Волокна цих дерев мають достатню еластичність, що дозволить Вам зробити лук своїми руками.

Коли будете обирати заготовку для лука, потрібно звернути увагу на такі моменти:

Читайте також: Як розвести вогонь в лісі

  1. Наша заготовка має бути без тріщин і бажано без сучків. Якщо ж на заготовці все-таки є невелика кількість сучків – нічого страшного. Та звертаємо Вашу увагу, що вирізати їх ні в якому разі не можна.

  2. Найменша довжина для заготовки – не менше метра. Найкраща – півтора.

  3. Заготовку для лука потрібно підсушити. Якщо у вас є достатня кількість часу, то сушити її потрібно приблизно півтора місяця. В експериментальних умовах чекати у вас немає часу, тому заготовку можна підсушити над вогнем, але дуже обережно. Не можна сунути її у вогонь чи вугілля. Зверніть увагу, що підсушити – не означає висушити. Заготовка не має бути повністю сухою.

  4. Можна використовувати декілька тонких заготовок однакової довжини і зєднати їх між собою.

    Декілька тонких заготовок однакової довжини і з’єднати їх між собою

Виготовлення мотузки

Мотузка має бути якомога міцнішою, тому обираємо такі матеріали: кевлар, лавсан або ж капрон.  За товщину нитки не хвилюйтеся, адже особливої різниці немає. Головне, щоб вона була міцною та стійкою до перетирань.

Після того як ви натягнули мотузку на заготовку, ваш лук з дерева готовий. Для того, щоб він не пересихав, можна змазати його жиром чи воском. Також підійдуть лаки або фарби для дерева.

Читайте також: Як переночувати в лісі без намету

Натхненної Вам роботи та вдалого результату!