Як правильно заправити картридж: 3 простих кроки

Як заправити картридж: про все по порядку

Як самому заправити картридж 

Сучасні картриджі об’єднують в собі відсік для зберігання чорнила і голівки.Дана конструкція картриджів характерна для більшості моделей струменевих принтерів і МФУ HP

Незважаючи на існуючі відмінності, принцип заправки зводиться до наступнихосновних етапів:

1.Знайти вхідні отвори:

Виробники приховують його під фірмовою наклейкою на верхній кришці. Якщо Ви заправляєте перший раз, то його необхідно висвердлити. Зручніше за все це робити свердлом або невеликим шилом. Потрібно робити все дуже обережно!!!

Порада: перед тим як заправляти картридж, очистіть соплову частину вологою серветкою вимоченою у очищеній рідини.

2. Наповнити шприц сумісним чорнилом

Наступним кроком буде наповнення шприцу чорнилом і ввівши голку в отвір повільно ввести чорнило.

Також читайте: Як видалити mail.ru

Головним нюансом на цьому етапі є використання гострої голки. Тупа голка пошкодить наповнювач картриджа і тоді можуть утворюватися повітряні пробки і зони з засохлими чорнилом. Вводить голку слід якомога глибше і рівномірно вливати чорнило.


Наступний найпоширеніше питання: скільки чорнила вливати?

Відповідь очевидна. Обсяг картриджа вказано виробником. Але цей обсяг розрахований на оригінальне чорнило і абсолютно новий картридж. Як ви використовували свій картридж і скільки залишилося в ньому чорнила нікому не зрозуміло. Тому, єдиний вірний варіант, це заправляти картридж до тих пір, поки чорнило не з’являться над зовнішнім отвором. Після цього відібрати шприцом 0,5 мл чорнила з картриджа, витерти сухою серветкою корпус картриджа і заклеїти наклейкою отвір для заправки.

3. Перевіряємо якість заправки

Останній етап: перевірити якість заправки. Найпростіший спосіб – це встановити картридж в принтер і надрукувати тест дюз. Якщо є зауваження до друку, дати команду очищення.

Якщо немає можливості відразу перевірити якість заправки на принтері, то скористайтеся серветкою. Візьміть кілька серветок, покладіть їх на рівну тверду поверхню і притисніть картридж сопловою стороною на 1 сек. Слід повинен бути однотонний, рівний і безперервний.

Дотримуючись цих простих порад у Вас все вийде. Бажаємо успіху!