Як написати резюме: приклад

Як написати резюме
Вам необхідно скласти резюме? Не знаєте  як правильно скласти резюме? Де подивитися приклад резюме? У вас виникають питання: що в ньому вказувати, а що ні, на чому зробити акцент, в якому порядку заносити дані до анкети і як її відредагувати.

Давайте розберемо основні правила складання резюме.

10 правил що треба робити щоб правильно скласти резюме:

1. Використовуйте впевнений тон і починайте кожну фразу, словами розпочато, покращилася, введений, розроблений, встановлено, створений, збільшення, зменшення, зберігаються і т.д. Це також допоможе твердо обґрунтувати ваші навички за допомогою доказів.

2. Сконцентруйтеся на ваших досягнень, а не на ваші обов’язки. Треба описувати речі, які ви зробили – такі, як збільшення обсягів продажів, введення в асортимент нових продуктів і вписувати цифри в міру їх потреби.

3. Вкажіть отримані заохочення від роботодавців, але тільки за найбільші успіхи і досягнення з наведенням прикладів того, як ви використовували свої навички на благо компанії в якій Ви працювали.

4. Сконцентруйтеся на якості, а не кількості ваших досягнень. Зазвичай в резюме повинно бути не більше 10-ти ваших головних досягнень, які охоплюють основні успіхи у вашій кар’єрі, щоб привернути увагу читача.

5. Постарайтеся перевершити ваших конкурентів. Переконайтеся, що ви включили навички, які могли б виділити вас серед інших кандидатів, наприклад такі, як знання мов і IТ-навички.

6. Обмежте вашу анкету максимум дві сторінки. Тільки дуже досвідченим керівникам має сенс писати більше.

Також читати: Як правильно заправити картридж: 3 простих кроки

7. Ретельно перевірте правильність правопису і граматики. Часто виявлення помилок є швидким та простим способом відсіяти слабких кандидатів, в разі, коли роботодавець стикається з горою резюме.

8. Використовуйте відповідні обраної посади ключові слова для спрощення пошуку вашого резюме в базі даних інтернет, порталів по роботі. Ці конкретні технічні навички або кваліфікації, назви посади, такі як “консультант по роботі з клієнтами”.

9. Дотримуйтеся пріоритетності змісту вашої анкети і докладно описувати найбільш важливу інформацію в першу чергу. Переконайтеся, що для кожної займаної посади Ви описали свої кваліфікації та успіхи.

10. Випускники повинні розширено писати про освіту, досягнення під час навчання, стажування та практиках. Показати успіхи у своїй роботі над проектами і дипломом, а також висвітлити інші позакласні заходи які ви взяли на себе. Більш досвідченим здобувачам слід просто написати на другій сторінці назва навчального закладу, отриману спеціальність і роки навчання.

Скачати приклад резюме