Відкритий лист до Пласту НСОУ

lapas..Ми раді запросити Вас до участі у спільній акції «Київського Клубу Левів» та компанії підписанта Глобального Договору NAI Pickard у партнерстві із представництвом ООН в Україні –  суботник «Прибери світ». Подія, що отримала назву «Збір врожаю сміття на о. Труханів» розпочнеться 15 вересня о 10 годині у Києві…

Шановні підписанти Глобального Договору,

Ми раді запросити Вас до участі у спільній акції «Київського Клубу Левів» та компанії підписанта Глобального Договору NAI Pickard у партнерстві із представництвом ООН в Україні –  суботник «Прибери світ». Подія, що отримала назву «Збір врожаю сміття на о. Труханів» розпочнеться 15 вересня о 10 годині у Києві.
Приймаючи участь у цій акції, Ви можете приєднатися до глобальної ініціативи “Clean up the World” («Прибери світ»), яка щорічно мобілізує понад 35 000 людей з 100 країн світу під прапорами Програми захисту довкілля Організації Об’єднаних Націй. Детальніше щодо акції у прес релізі, що додається до цього листа.
Ми заохочуємо усіх підписантів Глобального Договору, а також їх сім ‘ї та друзів об’єднати зусилля та допомогти зробити наше місто чистим!

Із повагою,

Команда Глобального Договору

Сповістила Референт преси та зв’язку Ліна Остапчук