Цікаві запити в Google: 9 запитів про які ви не знали

google best easter eggs 700x325

Великі компанії для того щоб розважити користувача роблять запрограмовані секрети. В IT це називається «крашанка». Назва крашанка походить з Америки. Там на Великдень проводять змагання серед дітей – хто більше знайде яєць. Ми знайшли 9 «великодніх яєць» Google.

DO A BARREL ROLL

Наберіть в пошуку Google фразу do a barrel roll, і сторінка зробить поворот на 360 градусів.

ASKEW

Інший прикол зі сторінкою пошуку – набрати слово askew, щоб та нахилилася.

BLINK HTML

Колись в HTML був тег <blink>, що змушував текст блимати, що багатьох дратувало. Тепер цей тег не входить до специфікацію HTML, а його використання засуджується і призводить до невалидности коду. Для тих, хто шукає в пошуковій системі інформацію про нього, Google приготував пасхалка. Введіть запит blink htmlабо blink tagі подивіться на результат. Після цього вам, швидше за все, не захочеться застосовувати цей стиль на своєму сайті.

BLETCHLEY PARK

Блетчлі-парк, або Station X – особняк в місті Мілтон Кінс в центрі Англії. У період Другої світової війни тут було головне шифрувальне підрозділ Великобританії – Урядова школа кодів і шифрів. Блетчі-парку присвячена пасхалка Google: напишіть в рядку пошуку bletchley parkі ви побачите, як Граф знань розшифровує назву.

Також читайте: Повільний інтернет: 6 причин які впливають на це

WHAT IS THE LONELIEST NUMBER?

Яке число саме самотнє? Запитайте у Гугла:  what is the loneliest number.

ZERG RUSH

Велика армія зерглінгов в Google! Пишіть zerg rushв пошуковику і боріться.

ATARI BREAKOUT

У цю популярну аркадную гру можна пограти на сторінці Google Картинки. Просто вбийте atari breakout

ELGOOG.IM

«Дзеркальний» Google існує! Він доступний за адресою elgoog.im . На сторінці ви знайдете посилання на інші цікаві сторінки, такі як Google Guitar (тут можна пограти на віртуальній гугловський гітарі), Google Terminal (уявіть, як виглядав би Гугл в 80-х роках), Google Snake (гра «Змійка») і інші.

USE THE FORCE, LUKE

Запит use the force lukeпотрібно писати на Youtube. В результаті сторінка набуває злегка … наркоманський вид.