14 січня київські пластуни відсвяткували традиційну благодійну “Різдвяну Свічечку”

14 січня київські пластуни відсвяткували традиційну благодійну “Різдвяну Свічечку”

Захід в стінах колонної зали КМДА відвідали більш ніж 500 гостей. На глядачів дійства чекали театральні імпрези кращих вертепів київських пластунів, благодійний ярмарок, а також виступ хорів “Коралі, “Аскольд” та ансамблю “Серпанок”.

Захід носив благодійну мету збору коштів на лікування Наталії Волошко з Полтави. Завдяки проведеному благодійному ярмарку смаколиків та виробів ручної роботи, а також лотереї та виступам вертепу, організаторам заходу вдалося зібрати та передати на лікування Наталії 17150 гривень.

“Вже вдруге ми з командою робимо це традиційне пластове різдвяне свято не лише для пластунів. Цього року ми знову вирішили присвятити святкування благодійній цілі – збирали кошти на лікування Наталії Волошко. Це дівчина з Полтави, у якої важке хронічне аутоімунне захворювання і тому родина постійно потребує великих коштів на лікування. Дякуємо всім, хто долучився і допоміг у цій благородній справі“ – зазначає комендант (голова оргкомітету заходу) ст.пл. Соломія Рудик.

Висловлюємо найщирішу подяку:

  • Київській міській державній адміністрації за надане приміщення для заходу;
  • Хору “Коралі”, хору “Аскольд”, ансамблю “Серпанок”, Антоніні Вінник, а також юнацькому та новацькому пластовим вертепам за участь у святковому концерті;
  • Видавництву “Братське”, юнацьким пластовим куреням 75 ім. Героїв бою під Крутами, 72 ім Марії-Магдалини Мазепи, ім. Наталени Королевої, підготовчому куреню ім. Алли Вовк, рою “Зозульки”, Юлії Анусіній, Тарасу Ткаченку та компанії “VesloVompany” за участь у благодійному ярмарку;
  • Новакам роїв “Первоцвіти” та “Мудре око” за збір коштів благодійним вертепом;
  • Катерині Бабкіній, Гончарні «Лев і Крук» та ініціативі «Довколаботаніка» за надання чудових призів учасникам конкурсів заходу.

Ще раз дякуємо усім учасникам, гостям та організаторам заходу. До зустрічі на Різдвяній Свічечці в наступному році! 🙂

Фото – Наталя Паустовська