Привітання Крайової пластової старшини до дня Незалежності України

Провід Пласту вітає вас із Днем Незалежності нашої держави і бажає наснаги у непростій, але тим цікавішій пластовій Великій Грі. Це спекотне літо несе для крайової пластової організації багато несподіванок, проте лише найкращим чином впливає на чар пластування, котрий ніхто, крім Вас, не передасть вашим вихованцям – новакам, юнакам, та старшопластунам і сеніорам – прихильникам.

Нашу працю не видно одразу. Ще древні казали, що інвестуючи у будинок, можна побачити результат за 10 років, але інвестуючи в молодь, можна побачити наслідки лише за 100 років. Але ми – на всіх щаблях пластової вертикалі – певні того, що робимо. Наша Ідея є незмінною, ми виховуємо добрих громадян місцевої та світової спільноти, використовуючи скаутську методику, і на засадах християнської моралі. І наші погляди не підлягають зміні ні за яких обставин.

Пласт дає людині «хребет» – систему цінностей, котрі формують зрілу людину, організацію, а отже, і суспільство. Дякую вам за плідну працю, бажаю добре відпочити після проведення літніх таборів і з новими силами долучитися до формування молодіжного потенціалу України,

Голова КПС України К. Яковчук-Бесараб