Повільний інтернет: 6 причин які впливають на це

big 730 oboi makbuk i chashka na stole
Що робити якщо дуже довго відкриваються сторінки в Інтернеті?

Ви відкриваєте свій навіть найшвидший браузер Opera або Chrome, але сторінки все одно дуже довго завантажуються.

Причини повільного інтернету можуть бути дуже різні, але ті які часто є причиною довгої завантаження сторінок в Інтернеті, ми розглянемо зараз.

 

Причини повільного інтернету

1. Це пов’язано з тим, що швидкість з’єднання дуже низька. При підключенні Інтернету ви вибрали  найдешевший тариф, і тому сторінки завантажуються повільно. Як варіант можна спробувати відключити завантаження  картинок в браузері .

2. Якщо ви користуєтеся браузером Internet Explorer, то причина саме в цьому. Спробуйте браузер Mozilla Firefox,  він набагато і зручніше, також відмінні браузери Google Chrome і Opera.

Завантажити браузери можна за посиланням:

3. Можливі проблеми з Інтернетом, якщо ви використовуєте мобільний модем, і ви перебуваєте в місці, де дуже слабкий      сигнал.

4. Тимчасові проблеми зі швидкістю – ОС Windows завантажує оновлення, антивірус оновлюється або у вас щось  хитається через торрент.

5. Якщо у вас швидкість хороша і раніше Інтернет-сторінки завантажувалися швидко, то проблеми у провайдера, спробуйте звернутися в службу підтримки.

6. Віруси, забитий мотлохом комп’ютер і т.д. – Спробуйте перевірити комп’ютер на віруси, видалити непотрібний файли,    почистити реєстр і т.д., в крайньому випадку, потрібно перевстановити систему, якщо і це не допоможе, то причина точно в  провайдера.

Також читайте: Як видалити mail.ru з комп’ютера – повноцінна і надійна покрокова інструкція

Для очистки мотлоху та реєстра рекомендуємо використовувати програму Ccleaner. Радимо скачувати програму з офіційного сайту: https://www.piriform.com/ccleaner/download

 

Коли ви визначитеся з причиною повільної роботи Інтернету, потрібно зробити якісь кроки для того, щоб прискорити завантаження сторінок.

2 Кроки вирішення проблеми

  1. Встановіть і використовуйте браузери Opera або Chrome і протестуйте, з якою швидкістю завантажуються сторінки.

  2. Якщо вас не влаштовує швидкість, то потрібно поміняти тариф, у сучасних провайдерів це можна зробити прямо в особистому кабінеті на сайті провайдера в автоматичному режимі.

Якщо всі ці кроки не допомогли спробуйте перевстановити свою операційну систему.