Пам’ятай про Крути

Біля станції була написана одна з тих сторінок історії, яка досі надихає активних патріотів та громадських діячів. Ця дата є надзвичайно значущою для Української Нації, як частина її минулого.

Захід організовується в рамках Всеукраїнської молодіжної кампанії «Пам’ятай про Крути». Поїздку в Крути організовує пластовий курінь ім. Героїв бою під Крутами, що діє в Станиці Київ Пласту-НСОУ.

Цьогоріч поїздка традиційно передбачає церемоніали на місці меморіалу Героїв Крут, перегляд експозиції музею та участь у захопливій пейнтбольній тереновій грі. Про місце і час збірки буде повідомлено згодом всім зголошеним на поїздку. Вартість участі в поїздці 2 лютого становить 100 грн (70грн за дорогу в дві сторони і 30грн – оргвитрати). 

Додаткову інформацію можна отримати за адресою orgkomitet@kruty.org.ua
Довідкова інформація:

  • Доїзд власним автотрансортом з Києва: траса Київ-Чернігів, до села Кіпті, поворот праворуч в напрямку Батурина і Глухова, їхати за вказівниками Меморіал “Пам’яті героїв Крут”, село Пам’ятне.
  • Щоб дістатись селища Крути поїздом: як довів досвід, біля платформи Крутів зупиняється лише електричка Київ – Конотоп, як нам повідомили у довідковій службі “Південно – Західної залізниці” ((044) 503-70-05), лише та, що йде з усіма зупинками і час відправлення з Києва – 08.50 ранку і 17.00 ввечері.
  • Також можна дістатись містечка Ніжин, – районного центру звідки на таксі (яке обійдеться приблизно у 50 -60 гривень), або якщо буде великий гурт можна домовитись за маршрутний автобус, яких багато біля станції і дістатись ними Крутів. Можна домовитись з водієм доїхати до станції, але краще доїхати до пантеону. Пантеон знаходить неподалік станції.

Адреса крутянської селищної ради: 16645, Чернігівська обл., Ніжинський р-н, с.Крути, вул. Незалежності, 49 , тел. (04631) 6-94-17

Адреса Меморіального комплексу “Пам’яті героїв Крут”:
Чернігівська обл., Борзнянський р-н, Печівська сільрада, село Пам’ятне, вул. Героїв Крут, 38.
Адреса (для листування): Дирекція будівництва Меморіального комплексу “Пам’яті героїв Крут”, вул. Коцюбинського, 70; Чернігів, 14000
Контактні телефони:
Валерій Юрійович Сарана (директор меморіального комплексу)
тел.моб. (050) 768-70-75
Олексій Вікторович Данилевський (заступник директора меморіального комплексу)
тел.моб. (067) 258-79-71

12