Наші на телебаченні

344321 червня на Першому Національному каналі відбувся запис програми „Ваш вихід”, присвячений темі патріотичного виховання молоді. До обговорення були запрошені представники Пласт НСОУ, ВГМО «Зелена молодь України», Всеукраїнської дитячої громадської організації «Козаченьки”, Миколаївської обласної дитячої громадської організації «Миколаївська спілка скаутів», піонери.

Над питанням патріотизму та національної самосвідомості, ролі молодіжних організацій у вихованні молоді дискутували також Міністр з надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич, народний депутат Андрій Пінчук, співак Женя Фокін та ін.

Перед аудиторією виступили представники молодіжних організацій, які коротко розповіли про свою організацію, її діяльність та мету. 

Від Пласту виступив Голова КПС Костянтин Яковчук-Бесараб, у відеосюжеті висловив свою думку про Пласт і Голова КПР Богдан Гаврилишин.

Лунали різні версії та думки про патріотизм, героїв, підтримку політичними партіями молодіжних організацій.

Пласт, окрім пердставників КПС, представляли члени станиць Київ та Вишгород. Особливо варто відзначити активну участь новаків гнізда «Лісова пісенька» на чолі з сестричкою Марічкою Качмар, а також виступи Соломії Мричко та Василя Хом”яка.

Програма вийде в ефір 26 серпня о 14.20 на Першому Національному. Бажаємо приємного перегляду!

Оленка Бондар, Соломія Мричко, Славко Юрчишин