Історія заснування підготовчого куреня ім.Анни Всеволодівни

   kurinne_znamenoЖила була пластунка Аня, їй дуже кортіло створити свій гурток. І от сталось. Самостійний гурток «Вівсянки» почав свій шлях у Пласті. Він дуже активний, ходить на всі акції, коротше кажучи, найкращий гурток. Вівсянка-це маленька та дуже симпатична пташечка,що живе у Південній Америці.

   15 грудня наш гурток відсвяткував свій день народження,1 рік:)

24

   Згодом до нас вирішили приєднатись ще 2 гурточки. Ми були дуже-дуже раді, оскільки це вже майже курінь. Ми почали думати про патронесу. Кожен гурток повинен був представити по три кандидатури. Голосували ми на установчих сходинах – перша курінна рада. Голосували також за колір хустки, знамено і провід.

3

   За патронесу ми вибрали Анну Всеволодівну – святу православної церкви, наречену візантійського царевича Константина Дуки,  давньоруську князівна, дочку великого князя київського Всеволода Ярославича і візантійської принцеси Марії-Анастасії з роду Мономахів, онучку Ярослава Мудрого. Створила першу школу для дівчат.

   Хустку ми вибрали різнобарвну (фіалково-малиново-жовту на білому тлі). Знамено, під кольори хустки (малиново-фіолетове). Провід ми обирали дуже серйозно, голосуванням.

1        

  Також на сходинах ми грали в цікаву теренову гру. Всім дуже сподобалось)

Автор новини: пл. прих. Поліна Луканська