КРАЙОВИЙ ВИШКІЛЬНИЙ ТАБІР (КВТ)

КРАЙОВИЙ ВИШКІЛЬНИЙ ТАБІР (КВТ)

Крайовий вишкільний табір (КВТ) проводиться щороку в серпні у мальовничому урочищі Остодір неподалік пластової оселі-музею “Сокіл”. Це кваліфікаційний табір, який є обов’язковим завершальним етапом ІІІ юнацької пластової проби на ступінь “пластуна скоба/пластунки вірлиці”.

Хто може поїхати

Пластуни, віком 16-17 років, які мають пластовий ступінь розвідувача/розвідувачки (зданих точок у ІІІ пробі повинно бути більше половини). Завдяки проведенню теренових змагань, ігор та мандрівок, відбувається перевірка набутих знань.

Елементи табору

Важливим елементом цього табору є те, що юнаки та юначки мають змогу самостійно планувати та проводити заняття. Програма побудована так, що спочатку учасники отримують теоретичні та практичні знання, відбувається мандрівка, а потім є можливість випробувати свої навички на практиці. Також КВТ це єдиний пластовий табір, де можна здати вмілість “Три пера”, яка має на меті перевірити вміння виживати в екстремальних ситуаціях. Загалом, на таборі виховуються майбутні провідники та лідери.

Приєднатися до ПЛАСТу

Хочеш відвідати цей, та багато інших таборів? Тоді не барись, та приєднуйся до найбільшої скаутської організації України ПЛАСТ. Для цього потрібно заповнити невелику анкету.

Заповнити заяву