Конкурс “Волонтер року”

Конкурс "Волонтер року"Публічне визнання та подяка волонтерам, які покращують життя своєї громади, а також популяризація волонтерського руху у місті Києві та Україні.     Головне управління з питань внутрішньої політики КМДА та Благодійний фонд „Центр волонтеріату “Добра Воля” за інформаційної підтримки Ресурсного центру „Гурт” оголошують конкурс “Волонтер року 2007”

Мета

Публічне визнання та подяка волонтерам, які покращують життя своєї громади, а також популяризація волонтерського руху у місті Києві та Україні.

Організатори

Головне управління з питань внутрішньої політики КМДА та Благодійний фонд „Центр волонтеріату “Добра Воля” за інформаційної підтримки Ресурсного центру „Гурт”.

Учасники конкурсу

До участі у конкурсі запрошуються особи, що займаються волонтерською діяльністю у м. Києві.

Критерії оцінки заявок

Визначення переможців буде проводити відбіркова комісія, до складу якої входять лідери громадських, державних та бізнес організацій, а також переможці попередніх конкурсів “Волонтер Києва”. Список членів відбіркової комісії розміщено на веб-сайтах: www.gurt.org.ua, www.kmv.gov.ua.

При розгляді заявок відбіркова комісія звертатиме увагу на:

 • конкретні зміни у громаді як наслідок роботи волонтера;
 • активізацію та залучення громади.

Номінації

 • кращий волонтер у сфері громадянської освіти
 • кращий волонтер у сфері роботи з дітьми
 • кращий волонтер у сфері роботи з молоддю
 • кращий волонтер у сфері боротьби з епідемією ВІЛ/СНІД
 • кращий волонтер у сфері роботи з людьми похилого віку
 • кращий волонтер у сфері роботи з людьми з особливими потребами
 • кращий волонтер у сфері охорони навколишнього середовища
 • кращий волонтер у сфері спорту та туризму
 • кращий волонтер у правозахисній діяльності
 • кращий організатор волонтерської програми

Нагородження переможців

Результати конкурсу буде розміщено на веб-сайтах організаторів www.gurt.org.ua, www.kmv.gov.ua, www.volunteering.org.ua 20 листопада 2007 р. Всіх переможців буде запрошено на церемонію нагородження, яка відбудеться в м. Києві 5 грудня 2007 р. у Міжнародний День волонтерів.

Як взяти участь у конкурсі

Для участі у конкурсі кандидатам необхідно заповнити заявку, форму якої можна отримати на веб-сайтах: www.gurt.org.ua, www.kmv.gov.ua або за запитом на адресу: info@gurt.org.ua.

Конкурс творів-есе

У рамках конкурсу “Волонтер Києва 2007” проводиться конкурс творів-есе. Участь у конкурсі може взяти кожна людина, що бажає поділитися своїми роздумами щодо волонтерської діяльності, розповісти про значення волонтерства у її житті. Право участі у конкурсі творів-есе мають також волонтери, які подали заявки на конкурс “Волонтер Києва 2007”.

Конкурс малюнків

У рамках конкурсу “Волонтер Києва 2007” проводиться конкурс малюнків на волонтерську тематику. Пропонується доповнити малюнки надписом, що передає ідею малюнку. Право участі у конкурсі малюнків мають також волонтери, які подали заявки на конкурс “Волонтер Києва 2007”.

Прийом заявок/ творів-есе/малюнків

Заповнені заявки та твори-есе з поміткою “Волонтер Києва 2007” надсилайте на ел. адресу: info@gurt.org.ua.

Малюнки надсилайте поштою на адресу: 01025, м. Київ, а/с -126.

Подані учасниками матеріали не рецензуються та не повертаються.

Кінцевий термін подання заявок, творів-есе, малюнків – 31 жовтня 2007 р.