Юнацтво 12-17 років

Пластунів віком від 12 до 18 років ми називаємо “юнаки” або “юначки”.

Період юнацтва, як доводиться не раз чути з розмов старшого пластунства та сеніорату, – найпрекрасніший час пластування. І справді, на цей час припадає романтична пора переходу у «доросле» життя, це нові найнесподіваніші зацікавлення, велике коло друзів. У цей час ми найчастіше опиняємось перед вибором і тоді головне, – мати поруч доброго порадника й наставника, який би міг не нав’язуючи, дати щиру пораду своєму другові. Період юнацтва – це час становлення тебе як особистості, і саме тут важливо не загубитись з-поміж інших «я» і залишитися собою. Пласт допомагає у цьому, ідеали Пласту є вічними ідеалами, як би необдумано не називали притримання їх консерватизмом. За словами Юрія Старосольського, Пласт – це Велика Гра. Тож грайся з нами!

Юнаки у нас збираються щотижня у групах по 7-10 осіб на заняттях, які ми називаємо “сходини”, на яких вони впродовж 1,5-2 годин мають змогу дізнатись нову і корисну для себе інформацію, навчитись робити щось нове на “майстерках”, і щоразу це щось нове!

А влітку юнацтво може відвідати наші табори, а зважаючи, що їх у нас відбувається понад 100, то ти зможеш знайти той, який спеціалізується на цікавій тобі темі.

Глянь на ці фото, чи зацікавили вони тебе?

upu 1upu 3upu 4upu 2

Якщо твоя відповідь: “Так”, тоді приєднуйся до нас!

Для того, щоб стати юнаком чи юначкою потрібно виконання таких умов:

  1. Це твоє власне бажання долучитись до нас.
  2. Ти повинен вміти говорити, читати та писати українською мовою та ходити до української школи.
  3. Ти разом з твоїми батьками чи опікунами маєш заповнити “Заяву для вступу”, порадь своїм батькам відвідати перед цим “Сторінку для батьків”, де вони отримають відповіді на свої запитання.

Якщо всі ці умови тебе влаштовують, тоді залиш нам свої контактні дані у цій електронній анкеті і ми з тобою сконтактуємось.

dol

Або зверніться до нас за цими контактними даними:

Анастасія

nastasja14@gmail.com