Дитячі велоперегони – “ Дивогонка”

logp

25 травня у парку Партизанської Слави відбудуться дитячі велоперегони «Дивогонка» для дітей від 2 до 15 років, організовані Українською скаутською організацією ПЛАСТ – станиця Київ, та агенція пригод “Дивосвіт”.
Змагання пройдуть у столиці вже вп’яте. Участь візьмуть дві сотні юних спортсменів віком від 2-х до 15-ти років. Юні спортсмени беруть участь у змаганнях на власних «залізних конях», – це і велобіги, і двох-, трьох-, чотирьохколісні велосипеди, . Змагання будуть здійснюватись у різних категоріях, що будуть визначені в залежності від віку дитини та діаметру колеса її транспортного засобу.

Окрім велоперегонів, невід’ємною частиною заходу стала і екологічна акція, яка полягає у прибиранні місця проведення змагань. Організатори пропонують усім охочим долучитись до прибирання парку напередодні «Дивогонки» та після неї.

Окрім велозмагання відбудеться низка цікавих ігор і занять з дітьми. Ігри відбуваються паралельно велогонці і не заважають їй. Цього року з дітками бавитимуться пластуни, школа англійської мови «Грін Кантрі», славний герой Живчик, вихователі та мами садка сімейного типу “Чарівна галявина”. Тож захід стане справжнім святом для всієї родини.

Велоперегони відбуваються завдяки всеукраїнським спонсорам та партнерам: дитячому журналу “Джміль”, поліграфічній компанії “Тріада принт”, дитячому журналу “Ангелятко”, поліграфічній компанії “Універсум”, кур’єрській компанії “Ексмото”.

Київські спонсори: мережа дитячих універмагів СМІК, видавництво Старого Лева, торгова марка ЖИВЧИК, школа англійської мови “ГРІН КАНТРІ”.

Прес-служба Пласту

12


Переглянути Дитяча велогонка “Дивогонка” на карті більшого розміру