Пластуни станиці Київ візьмуть участь у святі “Дитячий пластовий ярмарок”

Jarmarok1 червня, у день захисту дітей, о 12.00, відбуватиметься «Пластовий дитячий ярмарок». Таким чином пластуни долучаться до дитячого свята, що традиційно відзначають в усьому світі.
Пластовий ярмарок свято, організоване юнаками і дівчатами, членами організації «Пласт». На ньому можна буде придбати печиво та солодощі, декоративні прикраси зроблені власноруч пластунами станиці Київ. 
У пластовому ярмаркуа діти матимуть можливість взяти участь у цікавому квесті з рухливими іграми, творчими завданнями та захоплюючими активітетами.
Пластуни запрошують відвідати їх ярмарок як дітей так і дорослих. Окрім традиційних Пластових забавок усі бажаючі зможуть сфотографуватись в традиційних українських вбраннях, адже на ярмарку буде виставлена експозиція «Вишита Україна», що дозволяє «приміряти» понад 10 національних костюмів України. А також позмагатись в знанні історії, взявши участь у складанні пазлів «Вчимо історію разом»

Запрошуємо вас відвідати справжнє дитяче свято, що присвячується дню усіх дітей і навіть дорослим дасть можливість відчути себе дітьми та поглянути на світ з дитячою безпосередністю.kartajarmarok