Дитячий табір – Метаморфози

Дитячий табір – Метаморфози

“Метаморфози” – крайовий мистецько-вишкільний табір для пластунів, що проводиться щороку в серпні у Закарпатської області.

Тематика табору:

Ви матимете можливість проявити себе в багатьох видах мистецтва; набути знання в таких сферах як живопис, музика, театр та багатьох інших. Основна увага приділяється гірським етнографічним зонам України.

Програма табору:

Програма табору побудована таким чином, що кожного дня учасники вивчають різні народності. Саме завдяки ознайомленню з різноманітними мистецькими ділянками (ткацтво, худ. обробка скла, худ. обробка шкіри, фітодизайн, акторське та ораторське мистецтво, поезія, проза, танець, спів, музика, моделювання костюму, квілінг, витинанка, писанкарство, тощо), проведенню екскурсій, ватр, постановки імпрез, відбувається естетичне виховання з елементами українських народних традицій.

Що потрібно для відвідування табору:

Якщо ви пластун/пластунка віком від 15 років і маєте пластовий ступінь не нижче учасника/учасниці, то у вас є можливість відвідати крайовий табір “Метаморфози” та поглибити свої знання у мистецькій сфері.

Приєднатися до ПЛАСТу

Хочеш відвідати цей або багато інших таборів? Тоді не вагайся і заповнюй одну з цих заяв. Будемо раді зустрітись із вами на таборі!

Заповнити заяву