Дитячий табір – ГЕРЦЬ

Дитячий табір – ГЕРЦЬ

Герць – крайовий кінно-спортивний табір для пластунів, на який можуть їхати як дівчата, так і хлопці, віком від 14 років та які мають пластовий ступінь не нижче учасника/учасниці.

Де проходить табір?

Проводиться щороку в серпні поблизу Кам’янця-Подільського. Особливо цей табір підійде для тих, хто мріє навчитися їздити на конях, або хоче покращити вже набуті здібності.

Що я отримаю відвідаши цей табір?

Табір має на меті відродити козацькі традиції та кінне мандрівництво. Щодня проводяться заняття на конях, де учасники навчаються триматися у сідлі, їздити верхи, здобувають знання про коней, їх звички та особливості. До кінця табору навіть ті, хто до цього ніколи не сидів на коні оволодівають базовою технікою верхової їзди та можуть отримати вмілість кінної спеціалізації.

Завдяки ознайомленню з історією та пам’ятками українського козацтва, співу народних та козацьких пісень, фізичному загартуванню та командній роботі проводиться історичне та спортивно-фізичне виховання юнацтва.

Що потрібно щоб потрапити на цей табір?

1. Вступити в ПЛАСТ

В “ПЛАСТ” може вступити кожен бажаючий незалежно від віку. Все, що вам потрібно це заповнити заяву.

Заповнити заяву

2. Отримати ступінь учасника/учасниці

Коли юнак, або юначка заповнить заяву їм будуть давати певні завдання. Виконуючи завдання ступінь юнака/юначки буде рости.

3. Мати 14 років

Це всі кроки які поьрібно виконати для відвідування цього, та багатьох інших таборів