Чому варто зголоситись на вишкіл тактичної медицини від «Patriot Defence»

10-11 червня поблизу Києва відбудеться крайовий вишкіл з тактичної медицини від «Patriot Defence». На тебе чекають досвідчені інструктори, які отримали відповідні сертифікати міжнародного зразка, а також щодня навчають спецпризначенців та українських військових.
Отож, давайте розберемо, чому варто відвідати цей захід.

1. Можливість отримати апробаційну вмілість «Тактична медицина ІІІ»

Ти ще в юнацтві і тобі потрібно отримати вмілість на третю пробу? Тоді цей вишкіл саме для тебе! Окрім того, що ти гарно проведеш час у колі пластунів, здобудеш важливі знання, які стануть тобі в нагоді у повсякденному житті, ти ще й нашиєш собі на рукав нову круту вмілість.

2. Неприємності трапляються, тому ми вчимо тактичну медицину

Життя таке, що ніколи не знаєш, коли може трапитись непередбачувана ситуація. Ми маємо завжди бути готовими. Твоє знання вправно надати долікарську допомогу потерпілому може врятувати комусь життя. Не полінуйся присвятити два вихідні дні на користь для себе та інших!

3. Інструктори з сертифікатами міжнародного зразка

Не у кожного є можливість навчатися в інструкторів із закордонними сертифікатами, які тренують українських спецпризначенців. Вони знайшли час, щоб передати ці знання тобі, а ти просто не можеш впустити таку чудову можливість 😉

4. Не тільки теорія, а й обов’язкова практика

Мало знати теорію. Щоб не запанікувати і зробити все швидко, варто закріплювати знання на практиці. Абсолютно всі учасники матимуть можливість попрактикуватися на спеціальних манекенах і один на одному 🙂 Погодьтесь, не щодня випадає така чудова нагода.

5. Гарна підготовка до таборового сезону

Вишкіл з тактичної медицини – це дуже гарна підготовка до таборового сезону. Не важливо на який табір ти їдеш. Тобі всюди можуть знадобитись ці знання.

Тож, не гай часу, заповнюй зголошення за посиланням нижче. Незабаром до тебе на пошту прийде лист з детальною інформацією. Ми чекаємо саме на тебе!

ЗГОЛОСИТИСЬ НА ВИШКІЛ