5 причин поїхати на вишкіл з територіальної оборони

Київські пластуни організовують вишкіл з територіальної оборони, який буде проходити 26 лютого під Києвом. Серед інструкторів –  хлопці з Самооборони Майдану, та Центру спеціальної підготовки «Білий вовк». Читайте, чим цей вишкіл особливий та цікавий?

Насичена програма

В програмі передбачені практичні ігри, цікаві та пізнавальні точки з інструкторами. Ти зможеш перевірити себе наскільки готовий до неочікуваних ситуацій та чи можеш швидко приймати правильні рішення.

Інструктори мають реальний бойовий досвід

Всі інструктори, які будуть на вишколі, мають реальний бойовий досвід. Вони розповідатимуть тільки ту інформацію, яка може реально знадобитися в екстремальних ситуаціях.

Гарні відзначки 🙂

Так, ми знаємо, що ви полюбляєте їздити на ті акції, де гарні відзначки. Саме тому організатори розробили якісний макет відзначки. Запевняємо, пошкодуєте, що не поїхали, коли побачите нашу відзначку у своїх друзів-пластунів. Тому не гайте часу,  заповнюйте зголошення прямо зараз!

Гарно і корисно проведений час у колі пластунів

Час – це ресурс. Використовуйте його відповідально: активно відпочинете у колі друзів та придбаєте корисні навички для себе. 

Вибухова атмосфера

Гадаємо, ви все зрозуміли…

Швидко заповнюйте зголошення! Адже ваше місце може зайняти хтось інший. Попереджаємо: кількість місць обмежена.  

До зустрічі на вишколі!

Зголоситись