Про улад пластових пташат

Пташата – це наймолодший  улад Пласту, метою якого є сприяти вихованню дитини в правильному середовищі та підготувати її до вступу в новацтво. Пташата зустрічаються раз на місяць (орієнтовно – кожна 3-тя субота місяця) та завершують рік пташачим пластовим табором. 

Пташата – це діти в пластовій родині (або родині, яка поділяє інтереси Пласту), які завжди є поруч з батьками. Батьки пташат – активні дорослі, які прагнуть розвитку для себе і своєї дитини. 

Детально про деякі акції для Пташат, що відбулись можна почитати і подивитись тут:

На всіх Пластових заняттях, таборах, прогулянках, екскурсіях, тощо для Пташат батьки або опікуни беруть участь у програмі разом з дітьми і несуть повну відповідальність за їх безпеку та комфорт.

Будемо раді, якщо Ви долучитеся до організації та проведення пластових занять для пташат:  цікавими ідеями, фаховими порадами, підготовкою занять, виконанням організаційних діловодств, забезпеченням загального спорядження, транспортом для перевезень, канцелярським та мистецьким вирядом, майстер класами, друком матеріалів, оргтехнікою, залученням додаткових коштів тощо.

Контакти  для запитань і побажань:

ProliakaКоординатор праці з пташатами в Києві: ст.пл. Олександра Проляка,  ПС

066 727 30 01

Електронна пошта: oleksandrino@gmail.com

Facebook

{youtube}gUcCb7Q6eaM{/youtube}